Український виробник UDEN-S отримав престижну нагороду на міжнародній будівельній виставці в Польщі

Минулого тижня з 23 по 25 березня у сусідній Польщі, у місті Бєльсько-Бяла, пройшла 53 Міжнародна виставка будівництва та інтер’єрного обладнання «Твій дім». На ній збиралися спеціалісти, інвестори та люди, що планують будівництво, ремонт, реконструкцію чи просто хочуть освіжити вигляд свого приміщення. На виставках такого рівня завжди є можливість познайомитися з найбільш конкурентоспроможними товарами та послугами різних компаній.

Один із стендів, біля якого активно збиралися відвідувачі, був стенд компанії Raine Polska з продукцією українського виробника енергозберігаючих обігрівачів UDEN-S. За словами представників компанії, обігрівачі викликали величезну зацікавленість та питання щодо їх характеристик. Всі бажаючі могли зігрітися біля стенду і на собі відчути м’яке тепло від панелей.

 

За результатами голосування, що проходило в рамках виставки, представники компаній з найкращими товарами та послугами отримали престижні нагороди міжнародного класу. Срібний стовп будівництва у категорії Технології опалення та монтажу отримав бренд UDEN-S та компанія, що його представляла.

«Не дивлячись на жорстку конкуренцію, ми зуміли зібрати біля свого стенду велику кількість гостей, і вручена нам нагорода говорить про те, що панелі українського виробника конкурентоздатні і стоять поряд зі світовими лідерами даної галузі», - розказав Войчек Чапла, один із керівників компанії. 

Варто додати, що на рахунку бренду UDEN-S – перемоги у рейтингу конкурсу «Фаворити успіху», проходження випробувань в екстремальних умовах європейської лабораторії міжнародного центру сертифікації для сертифікату СЄ на всю лінійку обігрівачів, отримання патенту на керамогранітні обігрівачі. І нагорода Срібний стовп – ще одне вагоме підтвердження високої європейської якості обігрівачів українського виробника!

Вітаємо UDEN-S з перемогою!

Сайт виробника: http://www.uden-s.ua/ua/

Еще новости по этой теме

 Диплом Успешного партнера Rehau!
20-02-2019
Прошла ежегодная встреча партнеров Rehau по результатам года. В рамках мероприятия проводилось награждение партнеров в...
Акция действует до 28.02.2019
13-02-2019
  Калейдоскоп и буйство красок от Rehau С помощью цветных окон из профилей Rehau можно создать самые...
 Третій тур чемпіонату України з волейболу
13-02-2019
З 8 по 10 лютого у Кропивницькому на базі факультету фізвиховання ЦДПУ відбувся волейбольний турнір серед чоловічих...
Розетка арт.13.070
12-02-2019
Снова обновление ассортимента! Розетка арт.13.070, размер 995*335мм, из вальцованого квадрата 12*12мм. Стартовая...
Большой выбор цветов
07-02-2019
Компания Rixen предлогает Готовые комплекты рулонных штор по цене от 194грн за комплект. Размеры ширины от 40см до...