Український виробник UDEN-S отримав престижну нагороду на міжнародній будівельній виставці в Польщі

Минулого тижня з 23 по 25 березня у сусідній Польщі, у місті Бєльсько-Бяла, пройшла 53 Міжнародна виставка будівництва та інтер’єрного обладнання «Твій дім». На ній збиралися спеціалісти, інвестори та люди, що планують будівництво, ремонт, реконструкцію чи просто хочуть освіжити вигляд свого приміщення. На виставках такого рівня завжди є можливість познайомитися з найбільш конкурентоспроможними товарами та послугами різних компаній.

Один із стендів, біля якого активно збиралися відвідувачі, був стенд компанії Raine Polska з продукцією українського виробника енергозберігаючих обігрівачів UDEN-S. За словами представників компанії, обігрівачі викликали величезну зацікавленість та питання щодо їх характеристик. Всі бажаючі могли зігрітися біля стенду і на собі відчути м’яке тепло від панелей.

 

За результатами голосування, що проходило в рамках виставки, представники компаній з найкращими товарами та послугами отримали престижні нагороди міжнародного класу. Срібний стовп будівництва у категорії Технології опалення та монтажу отримав бренд UDEN-S та компанія, що його представляла.

«Не дивлячись на жорстку конкуренцію, ми зуміли зібрати біля свого стенду велику кількість гостей, і вручена нам нагорода говорить про те, що панелі українського виробника конкурентоздатні і стоять поряд зі світовими лідерами даної галузі», - розказав Войчек Чапла, один із керівників компанії. 

Варто додати, що на рахунку бренду UDEN-S – перемоги у рейтингу конкурсу «Фаворити успіху», проходження випробувань в екстремальних умовах європейської лабораторії міжнародного центру сертифікації для сертифікату СЄ на всю лінійку обігрівачів, отримання патенту на керамогранітні обігрівачі. І нагорода Срібний стовп – ще одне вагоме підтвердження високої європейської якості обігрівачів українського виробника!

Вітаємо UDEN-S з перемогою!

Сайт виробника: http://www.uden-s.ua/ua/

Еще новости по этой теме

2-й этап понижение осенних цен от Дизайн Пласт ТМ
29-11-2018
2-й этап понижение осенних цен от Дизайн Пласт ТМ. После черной пятницы продолжаем праздник понижения цен и входим в...
Осень глубокая – цены низкие на металлопластиковые окна
21-11-2018
Наступила глубокая осень со всей ее переходной непогодой, промозглостью и воспоминаниями о теплом комфортном лете....
Преимущества утеплителя Lic Ceramic
22-10-2018
В последнее время многие клиенты Восточной Энергосберегающей Компании интересуются именно преимуществами жидкой...
17-10-2018
При покупке акционных единиц DeWalt D25481K - Перфоратор  DeWALT, SDS-Max, 1050 Вт, 7.3 Дж, max бур/коронка - 65/...
27-08-2018
Производитель термопанелей Prime House является одним из наиболее известных в Украине поставщиком фасадных термопанелей...