UDEN-S дарує обігрівачі за відгуки!

UDEN-S дарує обігрівачі за відгуки!

Кропивницький виробник обігрівачів UDEN-S на постійній основі проводить акцію відгуків «Тепла розповідь».

Згідно з її умовами, зібравши достатню кількість інформативних відгуків, обирають той, який надає якнайбільше інформації про обігрівачі, тепло від них, витрати і враження користувачів. Метою акції є збір відгуків, які можуть бути корисними для тих, хто саме зараз обирає для себе опалювальну систему чи просто електричний обігрівач, вагається, підраховує майбутні капітальні та поточні витрати. А враховуючи ситуацію з газом та центральним опаленням у Кропивницькому питання заміни опалювальної системи є актуальним.

Третя двадцятка конкурсних відгуків дуже вразила журі, що зупинитися на одному переможці не змогли: «Ми одержали достатню кількість інформативних, добрих відгуків, насолодилися, читаючи кожен з них, отримали масу задоволення та підтверджень. Дуже вдячні за ваші слова, дорогі клієнти, друзі, партнери. Ви неймовірні! Приємно знати, що вам тепло, затишно і економно з обігрівачами UDEN-S. Всі відгуки читайте на сайті: http://www.uden-s.ua/ua/otzivy/.

Слідуючи правилам ми обираємо одного фаворита, який отримує дизайн-обігрівач потужністю 500 Вт із нашого каталогу. Це буде супер-новинка – керамогранітний дизайн-обігрівач Шовкової лінії «Ізморозь червоний». Але ми отримали стільки чудових відгуків, що серед двадцятки обрали ще два відгуки, на наш погляд, оригінальних. Їх автори отримають приз «глядацьких симпатій», також новинку, але дуже нестандартну – керамогранітні годинники від UDEN-S! Авторської ручної роботи наших майстрів.

То ж, до переможців:

Керамогранітний обігрівач отримує наш клієнт Роман Запорожченко із Києва за дуже інформативний та корисний відгук. Сім’я нашого переможця вже 5 років опалює будинок обігрівачами UDEN-S та на власному досвіді переконалася у всіх перевагах нашого опалення. Вітаємо! У Вашому домі буде ще тепліше та гарніше!

Натхненні теплом наших обігрівачів, автори оригінальних відгуків написали нам вірші! Отже, годинники отримують Олександр Мазур із Червонограда і Алла Тимошенко із Києва. Вітаємо!»
Виробник UDEN-S запрошує до участі у наступному етапі акції: «Дорогі клієнти, ми знаємо, що вас, користувачів обігрівачами UDEN-S ще дуже багато. Надсилайте ваші теплі розповіді, у нас ще багато теплих призів!»

Метки новости: 

Еще новости по этой теме

2-й этап понижение осенних цен от Дизайн Пласт ТМ
29-11-2018
2-й этап понижение осенних цен от Дизайн Пласт ТМ. После черной пятницы продолжаем праздник понижения цен и входим в...
Осень глубокая – цены низкие на металлопластиковые окна
21-11-2018
Наступила глубокая осень со всей ее переходной непогодой, промозглостью и воспоминаниями о теплом комфортном лете....
Преимущества утеплителя Lic Ceramic
22-10-2018
В последнее время многие клиенты Восточной Энергосберегающей Компании интересуются именно преимуществами жидкой...
17-10-2018
При покупке акционных единиц DeWalt D25481K - Перфоратор  DeWALT, SDS-Max, 1050 Вт, 7.3 Дж, max бур/коронка - 65/...
27-08-2018
Производитель термопанелей Prime House является одним из наиболее известных в Украине поставщиком фасадных термопанелей...