У кропивницькому в домі для безпритульних вже встановлене енергозберігаюче опалення!

Реклама

енергозберігаюче опалення

Приємно бути причетними до благородної справи. Саме таку роблять волонтери кропивницької молодіжної організації «Милосердя». Кожну суботу та неділю вони готують обіди для нужденних, допомагають безхатькам та людям, які опинилися в скрутних життєвих ситуаціях. Крім обідів люди отримують речі, засоби гігієни, можуть помитися та підстригтися. Ми бачимо таких людей на вулицях міста, але, на жаль, не всі розуміємо, що їм необхідні допомога та підтримка суспільства.

Бажання лідера молодіжної організації, Володимира Лебедєва і його друзів допомагати, робити добро переросли у масштабний проект. У минулому році розпочалося реконструювання будинку та створення першого в нашому місті притулку – «Дому милосердя». В ньому зможуть жити люди без власного житла, котрі опинилися у скрутній життєвій ситуації, малозабезпечені кропивничани і ті, хто хочуть змінити своє життя на краще. Організатори підійшли до цього питання з серйозністю та повною відповідальністю, спланували усі роботи. Окрім цього – зустрічі з потенційними благодійниками. Коли стало питання встановлення опалення, абсолютно логічним було їх звернення до нашої компанії «УДЕН-УКРАЇНА» – кропивницького виробника енергозберігаючого електроопалення. Ми завжди намагаємося йти назустріч в подібних питаннях – надаємо допомогу нашими обігрівачами. Приємно усвідомлювати, що тепло та красиво цієї зими буде не тільки нам і нашим клієнтам, а й людям, котрі позбавлені таких простих благ.

Ремонтні роботи в будинку вже завершилися, опалення UDEN-S встановлено, освітлення проведено. Але залишилася потреба у меблях, постільних комплектах, посуді і т.п. Вашій допомозі будуть раді!
Кропивницький молодіжний форум «Милосердя», ваша справа дуже благородна! Дякуємо за вашу роботу.

Фото та відеоматеріали зі сторінки Кропивницький молодежный форум «Милосердие» у Facebook: https://www.facebook.com/Dim.Miloserdie/?fref=ts.

Еще новости по этой теме

Осушители воздуха для бассейнов
29-08-2017
Известный во всем мире бренд Cooper&Hunter выпустил на рынок новые усовершенствованные осушители воздуха для...
Werzalit  - материал, аналогов которому не существует на сегодняшний день
07-08-2017
Werzalit - это материал, аналогов которому не существует на сегодняшний день: Высощайшая прочность...
Полотенцесушитель Slide
06-08-2017
Разработана и уже запущена в серийное производство новая линейка полотенцесушителей из нержавеющей стали SLIDE (Слайд)...
01-08-2017
Наша Студия предлагает услугу герметизации утеплителя монтажного шва оконных конструкций акриловыми мастиками типа СТИЗ...
Виталий Рудой на семинаре в Южном
25-07-2017
Виталий Рудой, руководитель направления "Новое строительство и реконструкция" компании "Данфосс ТОВ" выступил на...