У кропивницькому в домі для безпритульних вже встановлене енергозберігаюче опалення!

Реклама

енергозберігаюче опалення

Приємно бути причетними до благородної справи. Саме таку роблять волонтери кропивницької молодіжної організації «Милосердя». Кожну суботу та неділю вони готують обіди для нужденних, допомагають безхатькам та людям, які опинилися в скрутних життєвих ситуаціях. Крім обідів люди отримують речі, засоби гігієни, можуть помитися та підстригтися. Ми бачимо таких людей на вулицях міста, але, на жаль, не всі розуміємо, що їм необхідні допомога та підтримка суспільства.

Бажання лідера молодіжної організації, Володимира Лебедєва і його друзів допомагати, робити добро переросли у масштабний проект. У минулому році розпочалося реконструювання будинку та створення першого в нашому місті притулку – «Дому милосердя». В ньому зможуть жити люди без власного житла, котрі опинилися у скрутній життєвій ситуації, малозабезпечені кропивничани і ті, хто хочуть змінити своє життя на краще. Організатори підійшли до цього питання з серйозністю та повною відповідальністю, спланували усі роботи. Окрім цього – зустрічі з потенційними благодійниками. Коли стало питання встановлення опалення, абсолютно логічним було їх звернення до нашої компанії «УДЕН-УКРАЇНА» – кропивницького виробника енергозберігаючого електроопалення. Ми завжди намагаємося йти назустріч в подібних питаннях – надаємо допомогу нашими обігрівачами. Приємно усвідомлювати, що тепло та красиво цієї зими буде не тільки нам і нашим клієнтам, а й людям, котрі позбавлені таких простих благ.

Ремонтні роботи в будинку вже завершилися, опалення UDEN-S встановлено, освітлення проведено. Але залишилася потреба у меблях, постільних комплектах, посуді і т.п. Вашій допомозі будуть раді!
Кропивницький молодіжний форум «Милосердя», ваша справа дуже благородна! Дякуємо за вашу роботу.

Фото та відеоматеріали зі сторінки Кропивницький молодежный форум «Милосердие» у Facebook: https://www.facebook.com/Dim.Miloserdie/?fref=ts.

Еще новости по этой теме

VENTBAZAR участвует в программе IQ ENERGY. Компенсация затрат от ЕБРР 35%!
03-11-2017
Компания Вентбазар представлена как официальный поставщик оборудования в программе IQ ENERGY, организованной ЕБРР для...
Блэкаут шторы со скидкой
30-10-2017
Полное затемнение в хэллоуин и последующие дни! Распродажа штор блэкаут в хеллоуин до 31 октября!  Супер цена 165...
Ламбрекены
28-10-2017
     В ноябре с 1.11.2017 по 30.11.2017 в произвольный период будет действовать краткосрочная акция по...
Распродажа тюли
28-10-2017
Шикарные гардины фатиновые с невероятно красивой вышивкой. Различных ценовых категорий от Эконом класса до Премиум....
Студия оконных решений ДИЗАЙН ПЛАСТ ТМ предлагает своим Заказчикам отделку откосов «теплой» штукатуркой.
26-10-2017
Классические штукатурне откосы - самый популярный способ отделки оконного проема. Но пользователи отштукатуренных...