Обігрівачі UDEN-S визнані найкращими за результатами всеукраїнського конкурсу!

Обігрівачі UDEN-S

В Україні щороку проходить конкурс брендів «Фаворити успіху» за результатами якого, визначаються найкращі торгові марки, представлені на ринку. Протягом року відбувається онлайн голосування споживачів у різних категоріях, також найкращим віддають перевагу журі спеціалістів та відомих особистостей.

Результати голосування клієнтів відкриті на сайті конкурсу, і по завершенню кожного кварталу відразу видно компанії-лідери. Респонденти дуже активні. Та й зрозуміло: купуючи товар чи послугу, людина користується, отримує задоволення, масу позитивних вражень і віддає перевагу відповідній компанії у конкурсі.

Одним із абсолютних переможців за результатами голосування 2017 року, як і у минулому році, стала наша компанія - кропивницький виробник енергозберігаючих обігрівачів UDEN-S у категорії «Обігрівач»! Урааа!

Мільйони слів вдячності нашим клієнтам, друзям, партнерам, усім-усім, хто приділив увагу, свій час, підтримав нас і проголосував. І ми не втомлюємося дякувати, тому що після таких перемог у нас виростають крила, ми надихаємося та ще більше творимо прекрасного і теплого. Споживачі – це наше найвимогливіше та найавторитетніше журі. Саме для них ми й створюємо наші обігрівачі, для комфорту та затишку у домівках, на робочих місцях, у садочках та школах. Нас обирають, нам довіряють, а це у котрий раз підтверджує правильність обраного нами шляху ще одинадцять років тому!

У цьому році ми також беремо участь у конкурсі. Щоб підтримати нас, переходьте за посиланням: https://favor.com.ua/vote/heater/?mark=20747. Голосування вже розпочалося!
Обирайте українське – обирайте UDEN-S!

Еще новости по этой теме

Окна в Мариинском дворце
24-01-2018
На днях компания ООО "Віконна гільдія" установила новые дубовые окна в Мариинском дворце! Марии́нский дворе́ц —...
С наступающим Новым 2018 годом
29-12-2017
Желаем Вам под Новый год Чтоб было Счастье у ворот, Чтобы царило волшебство, Что сказкой детскою дано.   Чтоб...
осушители воздуха Celsius
13-12-2017
На украинский рынок представлены оригинальные инновационные  осушители от одного из ведущих производителей –...
Керамогранітні обігрівачі UDEN-S
12-12-2017
Вже промайнуло чотири роки з того дня, як ми отримали європейський сертифікат СЕ на металокерамічні обігрівачі UDEN-S....
10-12-2017
Спешите воспользоваться зимними ценами на легендарные окна! Окна из профильных систем Rehau - безупречны по...