Бренд UDEN-S лідирує в голосуванні конкурсу «Фаворити успіху»!

Реклама

Бренд UDEN-S лідирує в голосуванні конкурсу «Фаворити успіху»!

Вітаємо, друзі!

Наш теплий бренд UDEN-S продовжує приймати участь у всеукраїнському конкурсі «Фаворити успіху» у 2017 році. Вже завершився другий квартал року, а це означає, що час підводити підсумки голосування за цей період голосування.

І в нас прекрасна новина – ми продовжуємо лідирувати! Це все завдяки вам друзі, клієнти, партнери, колеги! Щиро дякуємо за ваші голоси, підтримку та вибір.

Попереду на нас чекає ще два етапи народного вибору. Як бачите, третій вже розпочався і прийшов час знову робити свій вибір. Щоб підтримати наш бренд, просто знову перейдіть за посиланням, залогіньтесь через одну із соціальних мереж та підтверджуйте свій вибір!

Якщо ви вперше читаєте цю інформацію, але знаєте про нас не з чуток, вже користуєтеся або плануєте купувати обігрівачі UDEN-S, або ви просто любите нашу торгову марку так само, як і ми, - ласкаво просимо на сторіночку нашої компанії на сайті конкурсу: http://www.favor.com.ua/ru/company/uden-s/. Приєднуйтеся до голосування!

Обирайте найкращі обігрівачі року в Україні - обирайте UDEN-S!

Еще новости по этой теме

Осушители воздуха для бассейнов
29-08-2017
Известный во всем мире бренд Cooper&Hunter выпустил на рынок новые усовершенствованные осушители воздуха для...
енергозберігаюче опалення
07-08-2017
Приємно бути причетними до благородної справи. Саме таку роблять волонтери кропивницької молодіжної організації «...
Werzalit  - материал, аналогов которому не существует на сегодняшний день
07-08-2017
Werzalit - это материал, аналогов которому не существует на сегодняшний день: Высощайшая прочность...
Полотенцесушитель Slide
06-08-2017
Разработана и уже запущена в серийное производство новая линейка полотенцесушителей из нержавеющей стали SLIDE (Слайд)...
01-08-2017
Наша Студия предлагает услугу герметизации утеплителя монтажного шва оконных конструкций акриловыми мастиками типа СТИЗ...