Бренд UDEN-S лідирує в голосуванні конкурсу «Фаворити успіху»!

Реклама

Бренд UDEN-S лідирує в голосуванні конкурсу «Фаворити успіху»!

Вітаємо, друзі!

Наш теплий бренд UDEN-S продовжує приймати участь у всеукраїнському конкурсі «Фаворити успіху» у 2017 році. Вже завершився другий квартал року, а це означає, що час підводити підсумки голосування за цей період голосування.

І в нас прекрасна новина – ми продовжуємо лідирувати! Це все завдяки вам друзі, клієнти, партнери, колеги! Щиро дякуємо за ваші голоси, підтримку та вибір.

Попереду на нас чекає ще два етапи народного вибору. Як бачите, третій вже розпочався і прийшов час знову робити свій вибір. Щоб підтримати наш бренд, просто знову перейдіть за посиланням, залогіньтесь через одну із соціальних мереж та підтверджуйте свій вибір!

Якщо ви вперше читаєте цю інформацію, але знаєте про нас не з чуток, вже користуєтеся або плануєте купувати обігрівачі UDEN-S, або ви просто любите нашу торгову марку так само, як і ми, - ласкаво просимо на сторіночку нашої компанії на сайті конкурсу: http://www.favor.com.ua/ru/company/uden-s/. Приєднуйтеся до голосування!

Обирайте найкращі обігрівачі року в Україні - обирайте UDEN-S!

Еще новости по этой теме

Распашные ворота на vorota24
21-07-2017
Распашные ворота являются популярным, если не сказать классическим типом уличных воротных систем. В процессе открытия...
Данфосс ТОВ
21-07-2017
Компания «Данфосс ТОВ» начала публикацию серии материалов в рамках рубрики «Советы специалиста», чтобы помочь...
Поверхностные насосы Акватика Лео
19-07-2017
Мир бурения сообщает о расширении товарного ассортимента - большой выбор поверхностных насосов https://mir-bureniya.com...
17-07-2017
Относительно недавно на рынке строительных материалов Украины появился новый пластиковый подоконник украинского...
гаражные ворота Alutech -20%
14-07-2017
Гаражные ворота Алютех имеют 2 популярные серии – Тренд и Классик. Подбор нужной вам необходимо совершать после...