«L.Decor» - мистецтво дарувати емоції

Компанія "L.Decor" - декоративно-оздоблювальні роботи будь-якого рівня складності. Кожен день ми присвячуємо улюбленій роботі, яка робить нас краще і робить задоволеними - наших клієнтів! Виконані проекти знаходяться не тільки в Україні, а і за її межами.

У своїй роботі використовуємо тільки якісні і екологічно чисті матеріали. Є офіційним представником 3 італійських фабрик з виробництва декоративно-оздоблювальних матеріалів:

  • "IMPEX COLOR" - виробник eco friendly декоративних штукатурок і покриттів. Основною складовою є вапно, гарантує натуральність і антиалергенність поверхонь, що піддаються обробці.
  • "SAIF SPA" - виробник унікальних матеріалів, які надають поверхням неповторну фактуру, візуальний ефект і кольор.
  • "ECOMAT S.r.l." - виробник унікального декоративного покриття "OLTREMATERIA" для всіх видів поверхонь. Єдиний в Україні абсолютно екологічний матеріал в сегменті безшовних покриттів: не містить цементу і епоксидних смол.

Також,  пропонуємо інноваційний бренд декоративних панелей "ARTSTONE" (Туреччина), який дарує можливість для творчих рішень в дизайні інтер‘єра будь-яких приміщень. Панелі об'єднали в собі своєрідний дизайнерський підхід та естетичний вигляд, на який надихнула сама природа. Важливою перевагою панелей є можливість їх перенесення (якщо ви плануєте переїжджаєте в нову оселю або робите перепланування власного житла).

Приходьте за натхненням в шоу-рум компанії "L.Decor": тут ви зможете приміряти на свої стіни вподобаний зразок, подивитися і тактильно відчути всі матеріали, отримати професійну консультацію.
Так само, допоможемо підібрати саме той відтінок кольору, про який ви мріяли, завдяки власній майстерні і наявності сучасного тонувального  обладнання.

Гарантія на виконані роботи ставить 3 роки.

«L.Decor» - мистецтво дарувати емоції.

м.Київ, вул. Ярославська 11 В
Наші телефони:+38 067 242 44 37
+38 044 209 50 89
https://www.facebook.com/l.decor.kiev/
https://www.instagram.com/l.decor_kiev/