Альтернативное отопление. Как реально экономить деньги.

 Як можна дешевше обігріти  помешкання. Висока вартість обігріву при використанні традиційних котлів,  що застосовують в якості джерела енергії електрику, газ або деревину, змушує шукати більш ефективні методи обігріву. Газові котли, електричні котли та твердопаливні котли не є найкращим варіантом обігріву приміщень.

Якщо порівнювати собівартість обігріву приміщення з використанням різних видів палива, то використання пелет буде, найбільш економічно виправданим. Нижче приведене порівняння розрахунків собівартості теплової енергії при використанні різних видів палива. Для прикладу взятий будинок загальною площею 250 метрів на опалення якого необхідно 4000 кВт на місяць.

Для отримання 4000 кВт потрібно використати

 • 500 м.куб. газу
 • 4000 кВт електроенергії
 • 2000 кг або 2,8м кубічних=4 складометра дров
 • 820 кг пелет

В грошовому еквіваленті це становить;

 • Для газу 3440 грн.
 • Для електрики 6000 грн
 • Для дров 3200грн.
 • Для пелет з деревини 1950 грн, 820грн для агропелет.

Економія при пелетному опаленні складає;

 • Порівняно з газом у більш ніж 2 рази,
 • Порівняно з електрикою у більш ніж 3,5 разів
 • Порівняно з деревом у 2 рази.

Пелетна пічь ilmax-300 , яка працює за принципом подачі палива в камеру згорання під дією сили тяжіння та не потребує жодного електромеханізму для своєї ефективної роботи. Даний прилад має декілька зон горіння палива, що обумовлює більш повне та ефективне вивільнення теплової енергії, що призводить до значної економії пелет та матеріальних витрат на одиницю виробленої теплової енергії.

Які ще переваги використання печі ILMAX:

Завдяки тому що теплоємність пелет значно вища ніж деревини якщо врахувати об’єм та масу палива необхідну для вироблення однакої кількості теплової енергії,  пелети потребують значно менше місця для зберігання. Так для отримання однакової кількості теплової енергії об’єм використиних пелет буде в два с половиною рази менше ніж об’єм дров.

Крім того, гравітаційна  пічь ILMAX не потребує сторонніх систем живлення з використанням електрики. Це означає, що в разі відсутності електрики ви зможете спокійно обігрівати приміщення .

Великою перевагою даного нагрівача також є те, що він не потребує постійного догляду та досипання палива. Одна повна загрузка паливом забезпечує роботу прилада впродовж 24-36 годин, в залежності від заданої інтенсивності горіння. За рахунок високоефективного горіння пєлет в печі ILMAX на стінах димоходу не утворюється значна кількість сажі, тому догляд димоходу достатньо виконувати раз на рік.

Завдяки низькій зольності пелет(1-2%), при згоранні 20 кг пелет залишається біля 200 гр. золи. Це також велика перевага порівняно з дровяними котлами.

Сфера вжитку даного котла лежить в використанні його в якості високоефективного пристрою для обігріву різного роду приміщень, включаючи технічні, виробничі та житлові.

Є декілька варіантів обігріву приміщень за допомогою печей та котлів ІЛМАКС.

Печі ilmax-300 ilmax-320 здатні швидко обігріти приміщення площею 50-300 квадратних метрів, при цьому модель  ilmax-320, має вбудований вентилятор потужністю всього 40 ват, який здатен здійснити повітряний обмін 950 метрів кубічних за годину. Це значно прискорює теплообмін.

Такі печі доцільно використовувати при обігріві: побутові приміщення, теплиці, СТО, склади, виробничі приміщення, відкриті приміщення на кшталт ресторанних площадок, та терас.

На цьому малюнку показано обігрів відкритої терраси саме піччю ilmax-320 та напрямок теплого повітря і інфрачервоного випромінювання.

Для обігріву декількох приміщень компанія ІЛМАКС розробила гравітаційний котел повітряного обігріву ilmax-330. За допомогою цього пелетного котла ви значно швидше обігрієте приміщення теплим повітрям. Завдяки усуненню нагрівання проміжного теплоносія (води) обігрів буде і швидшим і економнішим. Крім того якщо в даний час обігрів не потрібен ви зможете спокійно залишити вимкнений котел в найлютіші морози і не боятися що в батареях опалення  замерзне вода і зіпсує їх. Значна економія також в то му що і самі батареї купувати немає потреби.

Отопление дома при помощи пеллетного котла ilmax-330

На малюнку добре видно як саме опалюється будинок з декільками приміщеннями. Загальна площа обігріву 300 квадратних метрів.

За допомогою цього котла комфортно обігрівати будинки, дачі, офісні та виробничі приміщення, теплиці та інше.

Більше інформації ви можете отримати на нашому сайті i в розділах магазину,та на нашому каналі в youtube і Facebook.

Прайс-предложения в рубрике Печи отопительные